Poznaj Dobrych Psychologów

Jesteśmy zespołem specjalistów – psychologów, psychoterapeutów i psychiatrów, którzy swoje doświadczenie  zawodowe zdobywali w wieloletniej pracy klinicznej i terapeutycznej na oddziałach szpitalnych i poradniach zdrowia psychicznego.

Zespół

Nasi specjaliści

Paulina Rok-Bujko

Lekarz psychiatra dorosłych, dzieci i młodzieży, psycholog, psychoterapeuta

Pracuję z dziećmi i osobami dorosłymi w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania Instytutu Psychiatrii i Neurologii.

Anna Nykiel

Psycholog kliniczny dzieci i młodzieży, psychoterapeuta, terapeuta par i rodzin, specjalista pracy z rodziną z przemocą, specjalista wczesnej interwencji

Pracuję z parami doświadczającymi trudności w relacji. Drugim obszarem mojej pracy są rodziny i dzieci.

Krystyna Bonisławska-Komorowska

Psycholog, psychoterapeuta, terapeuta par i rodzin, specjalista wczesnego wspomagania rozwoju dzieci, specjalista pracy z rodziną doświadczającej przemocy

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz rodzinami pracując w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii.

Anna Nartowicz

Psycholog, logopeda, psychoterapeuta

Mam za sobą wieloletnią drogę edukacyjną, jak również wieloletnie doświadczenie pracy diagnostycznej, konsultacyjnej i terapeutycznej, zdobyte w Placówkach Medycznych w Warszawie.

Katarzyna Gwiazdowska-Pawlak

Psycholog kliniczny, neuropsycholog, specjalista wczesnej interwencji

Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzicami. Zajmuje się wczesną interwencją oraz wspomaganiem rozwoju małego dziecka i jego rodziny.

E-mail

dobrzypsycholodzy@gmail.com

Telefon

+48 535 825 724

Gabinet

Aleja Solidarności 84 lok. 9
00-144 Warszawa

Godziny pracy

Terminy spotkań ustalamy indywidualnie